EVENTY

Oslavujte s priateľmi alebo stretávajte vašich obchodných partnerov u nás! Priestory F1 café sú jedinečnou kulisou napríklad na:

Oslavy a firemné večierky

Či už oslavujete životné jubileum, narodeniny, Vianoce alebo získanie nového pracovného miesta, F1 café ponúka ideálny priestor. Ponúkame možnosť rezervácie jednotlivých stolov alebo uzavretú spoločnosť len s vašimi najbližšími. V prípade záujmu pomôžeme s výberom drink menu.

Rozlúčky so slobodou

Nadchádzajúci svadobný deň je vždy dôvodom na poriadnu oslavu! Rozlúčte sa so slobodou vo veľkom štýle v F1 café uzavretej len pre vás a vašich priateľov/priateľky! Ponúkame tiež možnosť tematického ladenia rozlúčky v štýle námorníkov, Jack Daniels alebo Pin Up.

Teambuildingy

Uzavretá spoločnosť v F1 café je tým pravým priestorom na usporiadanie eventov s cieľom podporiť tímového ducha vo vašej firme. Priestor kaviarne vieme dispozične prispôsobiť vášmu programu, a na podporu pripravíme perfektnú kávu, osviežujúce drinky a catering.

Prezentácie a školenia

Ak hľadáte kľudné miesto s dostupným parkovaním na organizáciu vášho firemného školenia, F1 café je tým správnym miestom. Zabezpečíme potrebné technické vybavenie a pripravíme  bohaté coffee break občerstvenie pre všetkých účastníkov v rámci vášho rozpočtu.

Dispozičné riešenie priestoru kaviarne s kapacitou 30 osôb (v letnom období k dispozícii navyše terasa s kapacitou 15 osôb) dokážeme flexibilne prispôsobiť vašim potrebám. Ponúkame full service v oblasti event marketingu, od prenájmu priestorov až po komplexné zabezpečenie vášho podujatia. V prípade potreby vieme poskytnúť technické zabezpečenie (projektor, plátno, ozvučenie), vytvoriť pozvánky a zabezpečiť catering vo forme teplých a studených bufetov či coffee breakov.

Vyžiadajte si cenník a pripravíme vám ponuku. Na nezabudnuteľné zážitky je F1 café tým pravým miestom.

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0902/939 902 alebo f1cafe@f1cafe.sk.

Charakteristika priestoru

  • moderný a exkluzívny vzhľad,
  • otvorená plocha,
  • možnosť využitia veľkých TV obrazoviek a projektora s plátnom,
  • umiestnenie na okraji mesta s perfektnou dostupnosťou,
  • istota zaparkovania,
  • vysoká variabilita na akýkoľvek typ eventu.

GALÉRIA